Wycieczka do Sandomierza i Kazimierza Dolnego

26 października 2022r. klasy: 7a, 8a oraz 8b z naszej szkoły udały się na dwudniową wycieczkę do Sandomierza oraz Kazimierza Dolnego.

Categories: Wycieczki | Leave a comment

Trzydniowa wycieczka w Bieszczady

W dniach 19-21.10.2022r. uczniowie z klas 4-6 wybrali się na wycieczkę w Bieszczady, realizując program Poznaj Polskę.

Wycieczka do Doliny Kościeliskiej

W dniu 6 czerwca uczniowie kl. 1,2a,2b uczestniczyli w wycieczce do Doliny Kościeliskiej.

Wycieczka do Krakowa

13 czerwca klasa dzieci z klas  1 i 2b SP uczestniczyły w wycieczce do Krakowa.

Wycieczka do Warszawy

27 maja 2022r. klasy VII z naszej szkoły udały się na czterodniową wycieczkę do Warszawy, realizując program Poznaj Polskę.