You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zawody sportowe

XVI Gminny Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 30.09.2015 r. w Białce Tatrzańskiej został rozegrany XVI Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców o puchar Prezesa Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Bukowinie Tatrzańskiej.

Categories: Pozostałe, Zawody sportowe | Leave a comment

Turniej o Puchar Prezesa Banku Tatrzańskiego

Gimnazja 24 września w rozgrywkach wzięli udział starsi zawodnicy- uczniowie Gimnazjum.

Categories: Zawody sportowe | Leave a comment

Zawody zimowe – Gimnazjum

Podobnie jak w SP, tak i w Gimnazjum uczniowie mieli możliwość spróbowania swoich sił na szczeblu szkolnym. Wyniki gimnazjalistów prezentujemy poniżej:

Zawody zimowe – SP

W zimie uczniowie Szkoły Podstawowej uczestniczyli w zawodach szkolnych na nartach oraz na snowboardzie. Poniżej przedstawiamy zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

Podsumowanie sportowego sezonu zimowego.

W roku szkolnym 2012/13 w zawodach sportowych w konkurencjach zimowych uczniowie Szkoły Podstawowej zajęli I miejsce w gminnych zawodach: łyżwiarskich, snowboardowych oraz II miejsce w zawodach: w biegach narciarskich i narciarstwie alpejskim. W przypadku uczniów gimnazjum I miejsca odnosiły się do  zawodów: w łyżwiarstwie, biegach narciarskich i snowboardzie, zaś miejsce II nasi uczniowie zdobyli w … Continue reading »