browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Gromada Zuchów

W roku szkolnym 2010/2011 z inicjatywy nauczycielki naszej szkoły pani Anny Żak powstała organizacja harcerska skupiająca dzieci młodsze. Drużyna Zuchów skupia dzieci z edukacji wczesnoszkolnej. Życzymy wielu sukcesów druhnie jak również zuchom. W tej zakładce publikowane będą materiały z funkcjonowania tej organizacji, artykuły, komunikaty i zdjęcia.

AKCJA „NABÓR” ZUCHY

  ZAPRASZAM ZUCHY I WSZYSTKICH CHĘTNYCH Z KLAS I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA PIERWSZĄ ZBIÓRKĘ W TYM ROKU, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 25 WRZEŚNIA (WTOREK) O GODZ. 13.30 W SALI NR 8 (PODSTAWÓWKA). CZUJ! Dh. Ania

Categories: Gromada Zuchów, Pozostałe | Leave a comment

IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W MARUSZYNIE

Nasza gromada zuchowa wybrała się w sobotę 23 czerwca  na Igrzyska Olimpijskie organizowane przez zuchy z Maruszyny. Poznaliśmy historię igrzysk  i sami uczestniczyliśmy w wybranych przez siebie dyscyplinach… Chociaż reprezentowało nas tylko 8 zuchów, z igrzysk przywieźliśmy wiele nagród  zdobytych w dyscyplinach zespołowych jak i indywidualnych… Zapraszamy do naszej galerii .

Categories: Gromada Zuchów | Leave a comment

Zbiórka

ZUCHY I „CHĘTNI NOWI”… MIEJCIE USZY I OCZY SZEROKO OTWARTE   JUŻ WKRÓTCE PIERWSZA ZBIÓRKA…   Czuj! Dh. Ania  

Categories: Gromada Zuchów, Pozostałe | Leave a comment

Kolonia w Mielnie

Najdzielniejsze zuchy z naszej gromady (a było ich 6), zaraz po rozpoczęciu wakacji spakowały swoje manatki i wyruszyły na całe 2 tygodnie nad nasze polskie morze do Mielna.

Categories: Gromada Zuchów, Pozostałe | Leave a comment

Wielki Wódz w Andrychowie!!! – Reportaż z biwaku gromady zuchowej.

Na 3-dniowy biwak wyjechaliśmy z zaprzyjaźnionymi gromadami zuchowymi „Niedźwiadki” i „Leśne Duszki”. W piątek po zakwaterowaniu (spaliśmy w salach lekcyjnych na wojskowych materacach!) Wielki Wódz zaprosił nas do wspólnej zabawy i wprowadził w fascynujący świat Indian. Chciał, abyśmy przez trzy dni zostali Indianami i przeżyli prawdziwą przygodę, a przy okazji zdobyli sprawność Indianina . Zostaliśmy plemieniem o wdzięcznej … Continue reading »

Categories: Gromada Zuchów, Pozostałe | Leave a comment