browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pozostałe

Podziękowania

Na ręce Dyrekcji naszej szkoły oraz nauczycielki p. Kingi Pilch-Kubiak zostały złożone podziękowania za zorganizowanie zbiórki dla Dzieci i Młodzieży Szpitala im. Babińskiego w Krakowie. Przekazujemy zatem podziękowania wszystkim Rodzicom, Uczniom i Przedszkolakom, którzy tak wspaniale wsparli oddział 6B (dziecięco-młodzieżowy ) pacjentów, których radość, zwłaszcza w tym trudnym czasie, była bezcenna. Miły koc – niby … Continue reading »

Categories: Pozostałe | Leave a comment

Wspólne kolędowanie

W dniu dzisiejszym, z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w naszej szkole odbył się koncert kolęd i pastorałek.

Categories: Pozostałe | Leave a comment

„Historia Szkoły w Białce Tatrzańskiej i jej patrona na tle dziejów Polski ”

W ostatni poniedziałek przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas IV – VIII brali udział w konkursie „Historia  Szkoły w Białce Tatrzańskiej i jej patrona na tle dziejów Polski ”.

Categories: Pozostałe | Leave a comment

Projekt czytelniczy

W ramach projektu: „Kto czyta ten pyta, kto pyta ten wie” klasy VII a i VII b uczestniczyły w spotkaniu z p. Wojciechem Szatkowskim,  historykiem, pracownikiem Muzeum Tatrzańskiego.

Categories: Pozostałe | Leave a comment

Wydarzenie pn. „Eko-Mikołajki w Gminie Bukowina Tatrzańska”

Głównym celem wydarzenia było rozbudzenie wśród dzieci dobrych praktyk proekologicznych oraz świadomości ekologicznej.

Categories: Pozostałe | Leave a comment