browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Pozostałe

Wywiadówka

Dyrektor Szkoły w Białce Tatrzańskiej informuje, że we wtorek 12 września 2023r. o godzinie 17:30 na I piętrze szkoły odbędzie się wywiadówka dla rodziców. Po spotkaniu z dyrektorem szkoły rodzice przejdą z wychowawcami do klas. Dyrektor i nauczyciele zapraszają wszystkich rodziców, których dzieci uczęszczają do szkoły w Białce Tatrzańskiej. Na spotkaniach będą omawiane sprawy bieżące … Continue reading »

Categories: Pozostałe | Leave a comment

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Wczoraj odbyło się uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego w naszej szkole.

Categories: Pozostałe | Leave a comment

Inauguracja roku szkolnego 2023-2024

Dyrektor Szkoły w Białce Tatrzańskiej informuje, że inauguracja roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w poniedziałek 4 września 2023r. O  godzinie 8:00 w kościele parafialnym w Białce Tatrzańskiej zostanie odprawiona Msza Święta. Po jej zakończeniu na hali sportowej odbędzie się spotkanie z dyrektorem, a następnie w klasach z wychowawcami, które zakończy się o godzinie 10:30. Stołówka … Continue reading »

Categories: Pozostałe | Leave a comment

Małopolska Tarcza Humanitarna

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 1 PUŁKU STRZELCÓW PODHALAŃSKICH W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ  realizuje wraz z innymi szkołami w Gminie Bukowina Tatrzańska zadanie grantowe w ramach Małopolskiej  Tarczy Humanitarnej. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny Województwo Małopolskie, Departament Edukacji, realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich „Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny”. Źródło finansowania: … Continue reading »

Categories: Pozostałe | Leave a comment

Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego

W dniu 13 czerwca 2023 klasy drugie i trzecie uczestniczyły w wycieczce do Ojcowskiego Parku Narodowego.

Categories: Pozostałe | Leave a comment