X Zimowa Spartakiada Dzieci i Młodzieży Gminy Bukowina Tatrzańska- zawody łyżwiarskie w Białce Tatrzańskiej.

Posted by on 25 lutego 2013

Po raz dziesiąty w tym roku odbywa się Zimowa Spartakiada Dzieci i Młodzieży Gminy Bukowina Tatrzańska. Składa się z czterech konkurencji zimowych : łyżwiarstwa, biegów narciarskich, biegu zjazdowego i snowboardu. Pierwsza konkurencja w tym roku odbyła się na lodowisku KS Białka 11 lutego a jej organizatorem był Zespół Szkół w Białce Tatrzańskiej. Nagrody, poczęstunek dla uczestników i wypożyczenie sprzętu sportowego finansował główny organizator imprezy Gmina Bukowina Tatrzańska. Zawodnicy z roku na rok reprezentują coraz wyższy poziom umiejętności. W tym roku podobnie jak w latach poprzednich zawody w kategorii Gimnazja i Szkoły Podstawowe zakończyły się zwycięstwem drużynowym szkoły w Białce Tatrzańskiej. Poniżej prezentujemy zdjęcia z imprezy.