Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018

Posted by on 22 czerwca 2018

22 czerwca był dniem, na który czekał niejeden uczeń – w tym dniu rozpoczęły się wakacje. W murach naszej szkoły miało miejsce rozdanie nagród najlepszym uczniom, sportowcom, czytelnikom, jak i osobom, które nie opuściły ani jednego dnia w Roku Szkolnym 2017/2018.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom Szkoły życzymy dalszych sukcesów zarówno w naszej szkole, jak i w szkołach, do których trafią nasi absolwenci w kolejnym Roku Szkolnym.