Uroczystości z okazji Święta Niepodległości

Posted by on 10 listopada 2022

Kolejny raz nasza szkoła znalazła się w centrum uroczystości gminnych, związanych z Rocznicą Odzyskania Niepodległości. Świętowanie rozpoczęło się zbiórką przy szkole, skąd poczty sztandarowe z całej gminy zaprowadziły wszystkich uczniów do kościoła. Po mszy świętej nastąpiło złożenie kwiatów pod pomnikiem, znajdującym się przy starym kościele. Całość dopełniły akademie, przygotowane przez uczniów naszej szkoły, poczynając od najmłodszych, a na starszych – którzy zatańczyli nawet poloneza – kończąc.

Film z uroczystości można znaleźć w zakładce „Szkolna telewizja” lub bezpośrednio TUTAJ.