Sukcesy w konkursie historycznym

Posted by on 18 kwietnia 2018

Uczniowie naszej szkoły laureatami i finalistami konkursu historycznego.

5 kwietnia uczniowie reprezentowali  naszą szkołę  w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza dzieje oręża polskiego”. Tematyka tegorocznego konkursu dotyczyła odzyskania przez Polskę niepodległości oraz walk o granice państwa po I wojnie światowej. Tak się złożyło, że w tym roku aż pięciu uczniów zakwalifikowało się do etapu rejonowego, a następnie do etapu wojewódzkiego. Miło nam poinformować, że tytuł laureata uzyskali: Szymon Zawadzki oraz Patrycja Pytel, tytuł finalisty uzyskały: Anna Mąka, Wioleta Lis, Wiktoria Furczoń. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy bardzo dużej wiedzy oraz życzymy dalszych sukcesów .

Na zdjęciach przedstawiamy naszych zwyciezców.