Kolędowanie

Posted by on 23 grudnia 2017

W piątek 22 grudnia w naszej szkole miało miejsce wspólne kolędowanie. Klasy od 1 do 6 SP uczciły zbliżające się Święta Bożego Narodzenia poprzez przygotowanie pięknych kolęd i piosenek świątecznych, oraz odpowiednio dobrany ubiór. Po kolędowaniu tych klas, najstarsi przedstawiciele Szkoły Podstawowej oraz klasy gimnazjalne wzięły udział w konkursie na najlepiej wykonaną piosenkę świąteczną bądź kolędę. Liczył się nie tylko śpiew, ale również oryginalny pomysł oraz ubiór. W rywalizacji zwyciężyła klasa 7a, której to dziewczyny solowo zaśpiewały każdą zwrotkę piosenki „Uciekali”. Po skończonym kolędowaniu klasy wróciły do zajęć, które miały zaplanowane tego dnia.