Kolędowanie w szkole

Posted by on 22 grudnia 2018

W ostatnim dniu szkoły w bieżącym roku kalendarzowym odbyło się tradycyjne kolędowanie oraz wigilie klasowe. Uczniowie klas 4 – 6 SP przygotowywali kolędy bądź piosenki świąteczne i przedstawiali je kolegom i koleżankom, natomiast klasy 7, 8 i 3 gimnazjum brały udział w konkursie na najlepsze wykonanie wokalne, strój oraz podkład muzyczny. Zwyciężyła klasa 8a, która obroniła tytuł sprzed roku. Duża w tym zasługa dziewczyn, które odważyły się śpiewać solo fragmenty piosenki świątecznej „Kocham te święta”. Po zakończeniu kolędowania uczniowie, wrócili na lekcje, lub rozeszli się do domów, jeśli nie mieli już przewidzianych zajęć.