Kolędowanie i Opowieść wigilijna

Posted by on 6 stycznia 2016

We wtorek, 22 grudnia 2015r. w naszej szkole odbył się koncert kolęd, oraz przedstawiona została Opowieść wigilijna. Wszystkie klasy, zarówno ze Szkoły Podstawowej jak i Gimnazjum, zaśpiewały wybrane przez siebie kolędy lub piosenki świąteczne. Ubogaceniem tego dnia było również przedstawienie Opowieści wigilijnej (na podstawie K. Dickensa) przez szkolną grupę teatralną. Uczniowie przebrani w rozmaite stroje prezentowali historię o tym, jak odwiedziny duchów odmieniają życie starego człowieka na lepsze. Zdjęcia z koncertu kolęd oraz przedstawienia można obejrzeć poniżej, bądź w naszej galerii.