Inauguracja roku szkolnego 2013/14

Posted by on 23 sierpnia 2013

Dyrektor Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Białce Tatrzańskiej informuje, że inauguracja roku szkolnego 20013/2014 w Gimnazjum w Białce Tatrzańskiej odbędzie się w dniu 2.09.2013 r. (poniedziałek) o godzinie 800. Po spotkaniu  z dyrektorem i wychowawcami klas  o godz. 930 w kościele parafialnym w Białce Tatrzańskiej odbędzie się Mszą Świętą. Po jej zakończeniu młodzież odjedzie do domu.

Dla uczniów Szkoły Podstawowej inauguracja Roku Szkolnego rozpocznie się w budynku szkoły o godz. 910 skąd z wychowawcami przejdą do Kościoła  na uroczystą Mszę Świętą. Po niej wrócą do szkoły gdzie odbędzie się  spotkaniem z dyrektorem i wychowawcami klas.

Dowozy uczniów:

Autobusy będą podstawione:

1. W Jurgowie o godz. 7:15 jak w ubiegłym roku szkolnym,

2.  W Czarnej Górze o godz. 7:45 na skrzyżowaniu w stronę Sołtystwa i będzie zabierał młodzież po drodze w stronę Bukowiny,

3. W  Rzepiskach.: Potok Grocholów o godz.: 7:20  , Potok Bryjów 7:35

4. Czarna Góra – Zagóra – o godz. 7:30 na Sołtystwie i będzie zabierał młodzież po drodze w stronę Trybsza.