browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Wycieczka na Ornak

Posted by on 26 czerwca 2023

Klasa VII a udała   się na wycieczkę w Tatry Zachodnie. Przewodnik p. Dariusz Kuruc ciekawie opowiadał uczniom o okazach roślinnych występujących w Dolinie Kościeliskiej. Uczestnicy odkrywali nazwy formacji skalnych górujących nad doliną oraz poznawali legendy związane z niektórymi skałami. Po odpoczynku w schronisku i zjedzeniu pysznej szarlotki, cała grupa udała się na Przełęcz Iwaniacką, a następnie rozpoczęło się żmudne wspinanie na Ornak. Siódmoklasiści zgrabnie pokonali strome podejście, a następnie podziwiali panoramę Tatr Zachodnich od Grzesia aż po Czerwone Wierchy. Pomimo kapryśnej aury, w tym dniu wyjątkowo pogoda dopisała, może brakowało bezchmurnego nieba, ale widoki i tak były wspaniałe.

Wycieczka została sfinansowana z projektu „Małopolska Tarcza Humanitarna. Fundusze Europejskie dla Ukrainy – Pakiet Edukacyjny”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Internal NC Code: 1306
Message: Could not connect to token.alt.nucaptcha.com:80