browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Odblaskowa szkoła

Posted by on 1 listopada 2023

Wraz z końcem października zakończyliśmy akcje „Odblaskowa Szkoła”. W działania zaangażowali się uczniowie, nauczyciele oraz rodzice. Odblaskami świecą już nie tylko uczniowie, ale także społeczność Białczańska.
Propagowanie bezpieczeństwa na drodze rozpoczęli harcerze, wręczając opaski odblaskowe po jednej z niedzielnych mszy świętych. Z kolei mamy naszych uczniów zapewniły odblaski paniom na fitness na Hali Sportowej w Białce Tatrzańskiej. Z misją ruszyli również uczniowie – górale, którzy odblaski wręczali na próbie dziecięcego zespołu góralskiego „Zyngierki”.
Równolegle z działaniami poza murami szkoły, o bezpieczeństwie na drodze informowały gazetki, plakaty i szkolne konkursy. W minionym miesiącu miały również miejsce zajęcia z policjantami „Bezpieczna droga do szkoły/przedszkola” oraz „Dzień Odblasków”. Teraz już wszyscy wiedzą jak dbać o swoje bezpieczeństwo w pobliżu jezdni. Zakładajmy odblaski i świećmy przykładem dla innych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.