Nasza szkoła bierze udział w programie Laboratoria Przyszłości. Pierwszym zadaniem, jakiego podjęli się uczniowie, było zbudowanie robota i przetestowanie go. Efekty pracy można zobaczyć na poniższym filmie (kliknij w podany link).
Laboratoria Przyszłości
Aktualności
Szkoła
- Rada Rodziców
- Rekrutacja
- Historia
- Zajęcia unijne
- Dni otwarte szkoły
- Hymn szkoły
- Rozkład lekcji
- Nauczyciele
- Pedagog i psycholog szkolny
- Świetlica szkolna – regulamin
- Stołówka szkolna – regulamin
- Standardy ochrony dzieci
- Biblioteka
- Szkolna telewizja
- Laboratoria Przyszłości
- Pracownia komputerowa
- Pracownia multimedialna
- Druki
- RODO
- Klauzule informacyjne
- Kontakt
Uczniowie
Linki
Buttony
Strony o Białce
Strony
- Biblioteka
- Dni otwarte szkoły
- Druki
- Hymn szkoły
- Klauzule informacyjne
- Kontakt
- Laboratoria Przyszłości
- Nauczyciele
- Pedagog i psycholog szkolny
- Pracownia komputerowa
- Pracownia multimedialna
- Rada Rodziców
- Rekrutacja
- RODO
- Rozkład lekcji
- Samorząd uczniowski
- Standardy ochrony dzieci
- Statut i program wychowawczo-profilaktyczny
- Stołówka szkolna – regulamin
- Świetlica szkolna – regulamin
- Szkolna telewizja
- Wolontariat
- Zajęcia unijne
Szukaj
-
Nowości
- Wycieczka klas 2 do Doliny Kościeliskiej
- „Lekcje w orawskiej szkole”
- Egzamin ósmoklasisty
- Sukcesy naszych uczniów w etapie ponadwojewódzkim XXXI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
- Konkursy biblioteczne
- Akademia z okazji Konstytucji 3 Maja
- Wycieczka do Krakowa
- Sprzątanie świata
- Puchar Tymbarku
- Wyjazd do Pszczyny i Oświęcimia
Najnowsze zdjęcia
Logowanie


