browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zapisy do oddziału przedszkolnego -zerówki

Posted by on 18 marca 2015

Dyrektor Zespołu Szkół w Białce Tatrzańskiej informuje, że w poniedziałek dnia 23 marca 2015 o godzinie 17:00 w budynku szkoły na pierwszym piętrze gimnazjum odbędzie się spotkanie informacyjne oraz zapisy do oddziału przedszkolnego – zerówki, dzieci urodzonych w 2010 i 2011roku.

W myśl obowiązujących przepisów, każde dziecko przed rozpoczęciem klasy I ma obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego, które może realizować poprzez uczęszczanie do oddziału przedszkolnego w szkole – zerówki.

W roku szkolnym 2015/2016 obowiązek rozpoczynania nauki w klasie pierwszej mają dzieci urodzone w 2008 roku, które do tej pory nie były zapisane oraz wszystkie dzieci urodzone w 2009 roku.

W myśl obecnie obowiązujących przepisów wszystkie dzieci pięcioletnie mają obowiązek uczęszczania do przedszkola, a od 1 września 2015 wszystkie dzieci czteroletnie będą miały do tego prawo.

Zapisy do oddziału przedszkolnego – zerówki obejmować będą dzieci urodzone w roku 2010 (jest to obowiązkowe przygotowanie przedszkolne) oraz dzieci urodzone w roku 2011, w przypadku rocznika czterolatków przedszkole jest nieobowiązkowe.  Zapisów można także dokonywać w kolejnych dniach do 15 kwietnia w sekretariacie szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.