browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zapisy do oddziału przedszkolnego i klasy I na rok szkolny 2023/2024

Posted by on 17 lutego 2023

W dniach od 1 marca  do 17 marca odbędą się zapisy do oddziałów przedszkolnych działających przy szkole na rok szkolny 2023/2024 oraz zapisy do klasy I szkoły podstawowej. Trwają także zapisy na zajęcia świetlicowe na przyszły rok.

Według obowiązujących przepisów, każde dziecko przed rozpoczęciem nauki w klasie I ma obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego, które może realizować poprzez uczęszczanie do oddziału przedszkolnego w szkole – zerówki.

Zapisy do oddziału przedszkolnego – zerówki  obejmować będą dzieci urodzone w roku  2017,  jest to obowiązkowe przygotowanie przedszkolne oraz dzieci urodzone w roku 2018,  2019 i 2020, w przypadku rocznika trzylatków, czterolatków i pięciolatków przedszkole jest nieobowiązkowe. Rekrutacja uzupełniająca w późniejszym terminie odbędzie się tylko w przypadku wolnych miejsc.

         W roku szkolnym 2023/2024 obowiązek rozpoczynania nauki w klasie pierwszej mają dzieci urodzone  2016 roku, które do tej pory nie były zapisane do kasy I.  Do klasy I można również zapisać dzieci urodzone w roku 2017, które odbyło roczne przygotowanie przedszkolne. Przyjmowane są dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły- miejscowości Białka Tatrzańska,  zaś dzieci  w innych miejscowościach w miarę dostępnych miejsc.   

Zapisów można dokonywać codziennie w sekretariacie szkoły. Formularze zapisów do pobrania w szkole,  dostępne są również na stronie internetowej szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.