browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zapisy do klasy pierwszej, oddziału przedszkolnego i na zajęcia świetlicowe na rok szkolny 2016/2017

Posted by on 16 marca 2017

 

 Dyrektor szkoły ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego działającego przy szkole na rok szkolny 2017/2018 oraz zapisy do klasy I szkoły podstawowej. Przeprowadza się także zapisy na zajęcia świetlicowe.

Według obowiązujących przepisów, każde dziecko przed rozpoczęciem nauki w klasie  I ma obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego, które może realizować poprzez uczęszczanie do oddziału przedszkolnego w szkole – zerówki.

         W roku szkolnym 2017/2018 obowiązek rozpoczynania nauki w klasie pierwszej mają dzieci urodzone  2010 roku, które do tej pory nie były zapisane  do kasy I.  Do klasy I można również zapisać dzieci urodzone w roku 2011, które odbyły roczne przygotowanie przedszkolne lub posiadają stosowną opinię poradni psychologiczno-pedagogicznej o gotowości szkolnej. 

Zapisy do oddziału przedszkolnego – zerówki  obejmować będą dzieci urodzone w roku  2011  jest to  obowiązkowe przygotowanie przedszkolne  oraz dzieci urodzone w roku 2012 i  2013 , w przypadku rocznika czterolatków i pięciolatków przedszkole jest nieobowiązkowe.

Zajęcia świetlicowe zapewniają opiekę uczniom, których rodzice pracują zawodowo. Godziny pracy świetlicy dostosowuje się do potrzeb pracujących rodziców. W roku bieżącym zajęcia świetlicowe odbywały się od godziny 7:00 do godziny 16:00  z przerwą na lekcje.

Zapisów można dokonywać codziennie w sekretariacie szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Internal NC Code: 1306
Message: Could not connect to token.alt.nucaptcha.com:80