browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Zapisy do klasy I i oddziału przedszkolnego na rok 2018/2019

Posted by on 1 marca 2018

W dniach od 1 do 31 marca odbędą się zapisy do oddziału przedszkolnego działającego przy szkole na rok szkolny 2018/2019 oraz zapisy do klasy I szkoły podstawowej. Trwają także zapisy na zajęcia świetlicowe na przyszły rok.

Według obowiązujących przepisów, każde dziecko przed rozpoczęciem nauki w klasie  I ma obowiązek rocznego przygotowania przedszkolnego, które może realizować poprzez uczęszczanie do oddziału przedszkolnego w szkole – zerówki.

         W roku szkolnym 2018/2019 obowiązek rozpoczynania nauki w klasie pierwszej mają dzieci urodzone  2011 roku, które do tej pory nie były zapisane  do kasy I.  Do klasy I można również zapisać dzieci urodzone w roku 2012, które odbyło roczne przygotowanie przedszkolne.  

Zapisy do oddziału przedszkolnego – zerówki  obejmować będą dzieci urodzone w roku  2012  jest to  obowiązkowe przygotowanie przedszkolne  oraz dzieci urodzone w roku 2013,  2014 i 2015 , w przypadku rocznika trzylatków, czterolatków i pięciolatków przedszkole jest nieobowiązkowe.

Zapisów można dokonywać codziennie w sekretariacie szkoły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.