Wycieczka na Kasprowy Wierch

Posted by on 17 września 2019

13 września klasa VI Szkoły Podstawowej wraz z wychowawcą p. Pawłem Iwan brała udział w zajęciach organizowanych przez Tatrzański Park Narodowy. Dużą atrakcją był wyjazd kolejką na Kasprowy Wierch. Uczniowie otrzymali pomoce naukowe, które przyczyniły się do poszerzenia wiedzy na temat topografii Tatr. Liczne przystanki dawały możliwość podziwiania nie tylko wspaniałego, jeszcze letniego, krajobrazu, ale sprawdzały również spostrzegawczość uczniów. Szóstoklasiści wykazali się wielkim zainteresowaniem i na koniec wszyscy bezbłędnie rozwiązali test.