Wybory do samorządu szkolnego

Posted by on 30 września 2010

We wrześniu odbywają się wybory do samorządu szkolnego oraz kampania wyborcza na przewodniczącego samorządu. Kandydaci z poszczególnych klas byli zobowiązani do złożenia oświadczenia , że wyrażają zgodę na pracę na rzecz szkoły.
W dniach 15- 21. 09 br trwała kampania wyborcza podczas której uczniowie zaprezentowali swoje programy. Kandydaci najchętniej wybierali formę plakatową, ale dopuszczalne były także inne formy, które zależą od inwencji sztabów wyborczych poszczególnych osób –np. koszulki, balony, itp. Każda klasa, ze szkoły podstawowej i gimnazjum wybrała swojego reprezentanta.
Dnia 22 września 2010 roku, odbyły się wybory na przewodniczącego samorządu szkolnego, szkoły podstawowej i gimnazjum. Przewodniczącą Samorządu Szkolnego w gimnazjum została Ewa Piszczek, uczennica klasy IIIb, a szkoły podstawowej Daniel Wojeński