browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

Posted by on 15 lutego 2011

W I okresie roku szkolnego odbyły się etapy rejonowe konkursów przedmiotowych. Wzięło w nich udział kilkunastu naszych uczniów.
W Szkole Podstawowej w konkursie biblijnym na szczeblu rejonowym reprezentowali szkołę: Iwona Madeja z klasy VI i Dominika Brynkus z klasy VI.
W tematycznym konkursie historycznym Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od Obertyna do Wiednia do etapu rejonowego, a następnie wojewódzkiego zakwalifikowali się : Iwona Madeja z klasy VI i Daniel Wojeński z klasy VI.
W Gimnazjum Jakub Złahoda z klasy I b brał udział w etapie rejonowym małopolskiego konkursu biblijnego i historycznego, w obu będzie reprezentował szkołę w etapie wojewódzkim. W etapie rejonowym konkursu biblijnego reprezentowali nas także Karolina Remiasz z klasy IIIb i Gabriela Bafia z klasy III a. W konkursie geograficznym w etapie rejonowym wystąpiła Magdalena Ciągwa z III b, w konkursie informatycznym Piotr Zabrzewski z klasy III c oraz Ewa Piszczek z klasy III b, która ponadto reprezentowała szkołę w konkursie chemicznym i polonistycznym, w tym ostatnim zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Kolejny rok z rzędu w etapie wojewódzkim w konkursie z języka niemieckiego reprezentuje naszą placówkę Albert Hełdak z klasy II b. W konkursie historycznym Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego od Obertyna do Wiednia do etapu rejonowego z gimnazjum zakwalifikowali się Piotr Kuruc z klasy II c i Jakub Złahoda z klasy I b, ten ostatni zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego. Gratulując osiągnięć w dotychczasowych konkursach trzymamy kciuki w etapach finałowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.