browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Podsumowanie udziału naszych uczniów w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2012-2013.

Posted by on 23 sierpnia 2013

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, szczególnie wyników w nauce. Takimi wynikami są również konkursy wiedzy szczebla rejonowego i wojewódzkiego. Dla najlepszych, ambitnych uczniów to sposób sprawdzenia się,  porównania  na znacznie większym forum niż klasa czy szkoła. Ten rok dla gimnazjum był wyjątkowo pod tym względem płodny. Pierwsze sukcesy miały miejsce już na początku roku szkolnego  10 listopada 2012  w Białym Pałacu w Zakopanem odbyła się V edycja powiatowego konkursu historycznego „ Podhalańskie i Spiskie drogi do Niepodległości”. Po zwycięstwie w eliminacjach gminnych drużynie przygotowanej przez panią Urszulę Madeja w składzie Dominika Brynkus, Iwona Madeja i Jakub Złahoda  udało się powtórzyć sukces z ubiegłego roku i drugi raz z rzędu zwyciężyć w finale powiatowym. W okresie jesienno zimowym odbyły się konkursy organizowane przez Małopolskie Kuratorium Oświaty. Do etapu rejonowego zakwalifikowali się Jakub Złahoda z fizyki przygotowany przez panią Barbarę Zych,  z historii przygotowany przez panią Urszulę Madeja oraz z geografii przygotowany przez Eugeniusza Madeję, we wszystkich tych konkursach zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego aby w finale wojewódzkim uzyskać tytuł laureata z geografii zajmując 6 miejsce, zaś z pozostałych finalisty. Uczennica  Joanna Zagata brała udział w etapie rejonowym  konkursie biblijnym przygotowywana przez ks. Mieczysława Szlagę, z matematyki prowadzona przez panią Grażynę Budz oraz z geografii. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się z konkursu biblijnego w którym uzyskała tytuł finalisty. Uczennica Iwona Madeja  startowała w konkursie  historycznym przygotowywana przez panią Urszulę Madeja, po bardzo dobrym występie w etapie rejonowym dostała się do etapu wojewódzkiego i została finalistą . Nasi uczniowie  w składzie  Iwona Madeja, Daniel Wojeński i Alicja Złahoda, pod kierunkiem pani Urszuli Madeja wzięli udział w Ogólnopolskim konkursie historycznym współorganizowanym przez Kuratorium Oświaty : „Losy Żołnierza i dzieje oręża polskiego. Iwona Madeja  po znakomitym wyniku w etapie rejonowym i etapie wojewódzkim, gdzie uzyskała tytuł laureatów zajmując 3 miejsce w Małopolsce.

Uczniowie, którzy osiągali sukcesy w konkursach wiedzy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców  Nagrody wręczyła przewodnicząca Rady Rodziców pani Anna Furczoń. Na zdjęciach dyplomy laureatom Jakubowi Złahodzie  i Iwonie Madeja wręcza małopolski wicekurator oświaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.