browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Organizacja pracy szkoły w trakcie rekolekcji

Posted by on 31 marca 2017

      Dyrektor Szkoły informuje, w dniach 3-5 kwietnia odbędą się rekolekcje wielkopostne. Dyrektor w porozumieniu z organizatorem rekolekcji ks. Proboszczem parafii w Białce Tatrzańskiej  ustala, że uczniowie są  zwolnieni z części zajęć w celu udziału w zajęciach rekolekcyjnych.

Szkoła Podstawowa

W poniedziałek i wtorek uczniowie szkoły podstawowej i oddziału przedszkolnego przychodzą do szkoły po zajęciach rekolekcyjnych około godziny 10:30 i  mają zajęcia do godziny o której kończą lekcję w danym dniu, zaś w środę przychodzą do szkoły na godzinę 8:15 i po trzech lekcjach udadzą się do kościoła. Po zajęciach rekolekcyjnych w tym dniu uczniowie szkoły podstawowej idą do domu. W tych dniach zajęcia świetlicy szkolnej prowadzone są bez zmian.

Gimnazjum

Przyjazdy i odjazdy  do szkoły nie ulegają zmianom. Do godziny 11:00 będą organizowane zajęcia,  kl. I i III Gimnazjum będą miały zajęcia zgodnie z rozkładem, umieszczonym w dzienniku elektronicznym- librus.

            Uczniowie klas II Gimnazjum  3,4,5 kwietnia piszą egzaminy próbne, w poniedziałek z przedmiotów humanistycznych, we wtorek z przedmiotów matematyczno- przyrodniczych, a w środę z języka obcego nowożytnego w godzinach 8:15- 10:50.

      O godzinie 11:00 rozpoczną się w salce katechetycznej na Wikarówce spotkania rekolekcyjne, a po nich odbędą się nabożeństwa.

Po naukach rekolekcyjnych uczniowie gimnazjum wracają do szkoły, gdzie mają pozostałe zajęcia zgodnie z zmodyfikowanym rozkładem.

W dniach rekolekcji nie będą organizowane przez nauczycieli klasówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.