Odblaskowa Szkoła

Posted by on 5 listopada 2019

Nasza Szkoła już po raz czwarty przystępuje do Ogólnopolskiej Akcji „Odblaskowa Szkoła”. Niewątpliwie, temat bezpieczeństwa na drodze jest bardzo ważny w życiu nie tylko dzieci i uczniów, ale również każdego człowieka. Wszak życie ma się tylko jedno.

Tegoroczne hasło przewodnie akcji „Odblaskowa Szkoła” brzmiało: „Noszę odblaski – świecę przykładem” oraz „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa!”.

Działania w ramach konkursu „Odblaskowa Szkoła” dobiegły końca. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy włączyli się w akcje szerzenia idei noszenia elementów odblaskowych i bycia bezpiecznym na drodze.