browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Najlepsi w powiecie – nie tylko w sporcie!

Posted by on 13 listopada 2009

Jesienne rozgrywki w sportach zespołowych organizowane przez Urząd Miasta w Zakopanem dla uczniów, stały się areną rywalizacji dla gimnazjalistów z całego powiatu tatrzańskiego. Tradycyjnie nasza szkoła liczyła się w tych zmaganiach. Od lat nasza szkoła niemająca sali gimnastycznej z powodzeniem rywalizuje z innymi zespołami w typowo halowej dyscyplinie jaką jest siatkówka. Chłopcy z gimnazjum podobnie jak w ubiegłym roku zajęli II miejsce w powiecie, w finale ulegając drużynie z Białego Dunajca, zaś dziewczyny i tym razem były bezkonkurencyjne zdobywając mistrzostwo powiatu. Chłopcy zrehabilitowali się w najbardziej popularnej dyscyplinie sportowej jaką jest piłka nożna, w tej rywalizacji w finale nie mieli sobie równych.

Z okazji święta Niepodległości organizowany jest drugi rok z rzędu z inicjatywy radnego rady powiatu pana Zbigniewa Proszowskiego „ Powiatowy Konkurs Historyczny „ Podhalańskie i Spiskie drogi do Niepodległości” W ubiegłym roku drużyna reprezentująca naszą szkołę, zwyciężyła w eliminacjach gminnych zaś w finale powiatowym zajęła III miejsce. W tym roku zespół w składzie Adriana Złahoda, Katarzyna Pańszczyk i Katarzyna Remiasz zwyciężył w finale powiatowym w dramatycznej i wyrównanej walce pokonując drużyny z Poronina i Zakopanego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.