browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Koniec Roku Szkolnego 2015/2016

Posted by on 27 czerwca 2016

W ubiegły piątek w murach naszej szkoły miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. O godzinie 8:00 na pierwszym piętrze zebrali się uczniowie gimnazjum. Po krótkim wstępie Dyrektor wręczył najlepszym uczniom nagrody za osiągnięcia dydaktyczne, sportowe oraz za dodatkowe zajęcia, takie jak udział w szkolnym kole Caritas, czy grupie teatralnej. Następnie gimnazjaliści z klas trzecich podziękowali swoim nauczycielom za trud trzech lat przekazywania wiedzy. Na koniec wystawili humorystyczne przedstawienie parodiujące wydarzenia z życia szkoły.

O godzinie 9:30 odbyła się uroczysta Msza Św., po której zakończenie mieli uczniowie Szkoły Podstawowej. Oprócz wręczania nagród nastąpiło przekazanie Sztandaru szkoły. Według tradycji przez cały rok szkolny nosić go będą najlepsi uczniowie klasy 6.

Po zakończonych uroczystościach, uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie otrzymali świadectwa, a potem mogli już cieszyć się wyczekiwanymi wakacjami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.