browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Kolędy i Pastorałki 2010

Posted by on 15 stycznia 2011

Jak co roku w ostatni dzień zajęć przed przerwą świąteczną uczniowie przygotowują wspólny klasowy występ w trakcie którego odtwarzają kolędę lub pastorałkę. W bieżącym roku uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w Jasełkach przygotowanych pod kierunkiem pani Marii Dziewolskiej Derkacz i siostry Marioli Syjud. Głównymi aktorami byli uczniowie klasy I , którzy świetnie prezentowali się w strojach i wśród dekoracji przygotowanych przez rodziców. Uczniowie innych klas włączali się w spektakl poprzez wykonywanie kolęd.
Uczniowie Gimnazjum jak co roku rywalizowali o puchar najlepiej wykonanej kolędy lub pastorałki. W rywalizacji uczestniczyli wszystkie klasy, starając się przekonać do siebie jury poprzez stroje, muzykę, taniec a śpiew w wielu przypadkach był na samym końcu. W tym roku dwie klasy III b i III c uzyskały taką samą ilość głosów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.