browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Posted by on 20 sierpnia 2022

Dyrektor Szkoły w Białce Tatrzańskiej informuje, że inauguracja roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się w czwartek 1.09.2022r. 

O godzinie 800 w kościele parafialnym w Białce Tatrzańskiej zostanie odprawiona Mszą Świętą. Po jej zakończeniu na hali sportowej odbędzie się spotkanie z dyrektorem a następnie w klasach z wychowawcami, które zakończy się około godziny 10:30.

Stołówka szkolna działać będzie od 2 września, wychowawcy na pierwszym spotkaniu z uczniami, zbiorą informację o ilości dzieci chętnych do korzystania z żywienia- proszę rodziców o podjęcie decyzji. Koszt dzienny posiłku wynosi 6zł, za miesiąc wrzesień 126 zł. (wpłaty może dokonać u wychowawcy lub w sekretariacie szkoły)

Od 2 września działa również świetlica szkolna przeznaczona dla dzieci, których oboje rodziców pracuje zawodowo lub dzieci oczekują na autobus, warunkiem korzystania ze świetlicy jest złożenie karty zapisu z oświadczeniem o pracy obojga rodziców/ opiekunów prawnych lub konieczności zapewnienia opieki do przyjazdu autobusu, pod rygorem odpowiedzialności za prawdziwość złożonych danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.