III Gminny Turniej Szachowy

Posted by on 21 lutego 2023

Tradycją już niemal stało się (z wyłączeniem lat, kiedy trwała pandemia), że w naszej szkole organizowany jest Gminny Turniej Szachowy. Podobnie jak w ubiegłych latach, również w tym młodzież z całej gminy stanęła w szranki w tej pięknej grze. Bardzo cieszy zapał najmłodszych uczniów, którzy nawet w czasie wolnym organizowali sobie sparingi z rywalami z innej szkoły. W tym roku zwycięzcami byli:

Paweł Furczoń – w kategorii klas 1 -3

Tomasz Hyła – w kategorii klas 4-6

Piotr Wojtas – w kategorii klas 7-8

Wszystkim serdecznie gratulujemy, życząc sukcesów w kolejnych latach. Dziękujemy również sponsorom nagród: stacji narciarskiej Jurgowski, Kotelnicy Białczańskiej oraz  Termie Bania.