Grupa Teatralna w MOKu

Posted by on 29 kwietnia 2016

W dniu dzisiejszym dziesięcioro uczniów z naszej szkoły – Martyna Furczoń, Paweł Zagata, Kinga Dunajczan, Magda Bizub, Weronika Dziedzic, Łucja Goryl, Wioleta Lis, Ania Mąka i Bartek Rabiański, pod okiem pana Lesława Chowaniec – reprezentowało Zespół Szkół w nowotarskim Miejskim Ośrodku Kultury. O godzinie 13:30 zaprezentowali sztukę „Wielki Teatr Świata”, która opowiada o ludzkim życiu i śmierci. Całości przyglądała się komisja, która w najbliższych dniach oceni wszystkie grupy teatralne i wyłoni finalistów, których zaprosi jeszcze raz do odegrania innej sztuki.