Egzamin gimnazjalny

Posted by on 24 kwietnia 2015

W dniach 21 – 23 kwietnia uczniowie 3 klas gimnazjum pisali egzamin gimnazjalny. W pierwszym dniu z historii i wiedzy o społeczeństwie, oraz języka polskiego, w drugim dniu z przedmiotów przyrodniczych oraz matematyki, natomiast trzeciego dnia z języków obcych. Egzamin ten ma ogromne znaczenie dla uczniów kończących gimnazjum, ponieważ w dużej mierze od jego wyniku zależeć będzie dalsza edukacja każdego z nich. Aby dostać się do wymarzonej szkoły, należy zdobyć wymaganą ilość punktów. Im lepsza szkoła, tym oczywiście próg punktowy wyższy. Życzymy naszym gimnazjalistom, aby wyniki z tych egzaminów były dla każdego satysfakcjonujące.