Posted by on 29 października 2017

12 października 2017 r., nasze przedszkolaki – „Biedronki” i „Żabki” obchodziły „Dzień Przedszkolaka”. Pogodę mieliśmy iście wymarzoną na wyprawę. Powozem konnym, „z eskortą” , przejechaliśmy spod szkoły do stadniny koni u Państwa Nowobilskich, gdzie piekliśmy na ogniu kiełbaski, popijając ciepłą herbatą. Następnie ochoczo zabraliśmy się do „zabiegów’ pielęgnacyjnych koni: czesanie,  upiększanie, a nawet czyszczenie kopyt kucykom, niejednemu z nas sprawiło ogromną radość. Przejażdżka kucykiem była szczytem naszych marzeń – mimo, że mieszkamy na wsi, większość przedszkolaków znalazła się „w siodle” po raz pierwszy. W tym samym czasie, w żarze naszego ogniska, dochodziły pieczone „grulki”, które zjedliśmy niezwłocznie po przybyciu do szkoły – oczywiście z masłem i solą, po czym z czarnymi, aczkolwiek radosnymi buźkami wpadliśmy w ramiona naszych Rodziców. Za  wspaniałą organizację wycieczki oraz rodzinną atmosferę dziękujemy Rodzicom Asi – Państwu Nowobilskim. Dziękujemy również Mamom Oli, Jasia i Stasia – Ich pomoc sprawiła, że nasza wyprawa była niezwykle udana,  pełna wrażeń i niespodzianek.

Zapraszamy do fotorelacji 😉