browser icon
You are using an insecure version of your web browser. Please update your browser!
Using an outdated browser makes your computer unsafe. For a safer, faster, more enjoyable user experience, please update your browser today or try a newer browser.

Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski

Posted by on 15 listopada 2013

Dzień Nauczyciela w naszej szkole obfitował w wydarzenia. Najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej mieli uroczyste ślubowanie. W tym roku do dwóch klas pierwszych uczęszcza 30 uczniów, w tym 6 sześciolatków. Testem na dojrzałość szkolną, był popis przygotowywany przez kilka tygodni pod opieką wychowawców pani Marty Makowskiej i pani Marty Pilch. Występ podobał się zgromadzonym rodzicom i kolegom z klas starszych.

Akademię z okazji Dnia Nauczyciela w Szkole Podstawowej przygotowali uczniowie z klasy V pod kierunkiem pani Agnieszki Remiasz, natomiast dla uczniów Gimnazjum akademię przygotowała klasa II a pod kierunkiem pani Beaty Łaś Zawadzkiej. W tym samym dniu ksiądz katecheta Marcin Bętkowski i panią Maria Kuruc przygotowali z grupą młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej program Dnia Papieskiego. Spektakl przybliżał dzieciom i młodzieży postać  Karola Wojtyły- Jana Pawła II. Ta forma uczczenia  Polaka papieża stała się już tradycją Święta Edukacji w Zespole Szkół w Białce Tatrzańskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

The NuCaptcha API requires the PHP mcrypt module.