Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Papieski

Posted by on 16 października 2018

15 października w naszej szkole odbyły się dwa występy artystyczne. Pierwszym z nich była akademia z okazji Dnia Nauczyciela, przygotowane przez klasy 4, natomiast drugim była inscenizacja na tematy związane z Ojcem Świętym Janem Pawłem II. Młodzież ze Szkoły Podstawowej, jak i oddziałów gimnazjalnych pięknie zaprezentowała swoje role i godnie uczciła zarówno Dzień Nauczyciela, jak i papieża Polaka. Po skończonych występach Samorząd Szkolny złożył nauczycielom życzenia z okazji ich święta, oraz podarował symboliczne kwiaty na znak, że docenia oraz szanuje pracę swoich nauczycieli i wychowawców.