„Bezpieczny kierowca, bezpieczny pasażer”

Posted by on 29 września 2017

29 września klasa VI brała udział w akcji organizowanej przez Policję „Bezpieczny kierowca, bezpieczny pasażer”.  Zatrzymanym przez Policję kierowcom, uczniowie wręczali ulotki wykonane przez kolegów z młodszych klas  oraz prowadzili rozmowy na temat bezpieczeństwa na drodze. Młodzież spotkała się z bardzo przychylnym podejściem kierowców, zostali nawet poczęstowani pączkami. Koordynatorem akcji była p. Ewelina Solus, opiekę nad uczniami sprawowała p. Urszula Madeja oraz p. Małgorzata Kuchta.