Akademia z okazji Konstytucji 3 maja

Posted by on 4 maja 2018

Dzisiaj w szkole na godzinach wychowawczych odbyła się akademia z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 maja.Młodzież z gimnazjum, oraz starszych klas Szkoły Podstawowej, pod kierunkiem Pani Urszuli Madeja, pięknymi pieśniami oraz wierszami przypomniała nam jak ważne było to wydarzenie. Akademia została ubogacona grą na gitarach oraz pianinie, wykonywanych również przez naszych uczniów. Po skończonej akademii Pan Dyrektor w kilku słowach podziękował wszystkim zebranym, oraz przybliżył nieco treści związane z ówczesnym państwem polskim.