Daily Archives: 20 czerwca 2018

Zajęcia dla oddziałów przedszkolnych.

W dniu 22 czerwca odbędzie się uroczyste zakończenie rocznych zajęć dla dzieci z oddziałów przedszkolnych. Zajęcia dla tych dzieci będą jednak organizowane dalej do dnia 13 lipca 2018, do czasu rozpoczęcia przerwy urlopowo-wakacyjnej.

Categories: Pozostałe | Leave a comment

Zakończenie roku szkolnego

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Białce Tatrzańskiej informuje, że zakończenie roku szkolnego 2017/2018 dla uczniów klas Gimnazjalnych odbędzie się w dniu 22.06.2018 r. (piątek) o godzinie 800. Po apelu i spotkaniu z wychowawcami klas  o godz. 930 w kościele parafialnym w Białce Tatrzańskiej odbędzie się Msza Święta. Po jej zakończeniu młodzież odjedzie do domu. Dla uczniów … Continue reading »

Categories: Pozostałe | Leave a comment